víno

Pracoviště budoucnosti


Jaké změny na pracovištích můžeme očekávat v budoucnu?

Technologie budoucnosti se do našich kanceláří dostávají mnohem rychleji, než jsme si dokázali nedávno představit. Pracoviště budoucnosti můžete mít hned.

 

Jaké změny se dějí právě teď?

V prvé řadě místo, odkud pracujeme, ergonomie kanceláře včetně ergonomie uživatelského rozhraní aplikací. V centru ale zůstává zaměstnanec v různých pracovních rolích manažera, operátora, super-uživatele či administrátora. Aplikace se rychle přizpůsobují změněným tokům obchodních procesů. Firmy, které tento trend již zachytily uvádí až 35% úsporu nákladů. Canon nabízí stejný výkon a možnosti řízení práce při zpracování dokumentů na domácím pracovišti nebo v kanceláři.

KB

 

Plynulé propojení se stávajícími systémy

Zavedené pracovní a rozhodovací postupy jsou zjednodušeny i díky integraci s využitím Robotické Procesní Automatizace (RPA) už na úrovni firemních databází, kde standardem pro výměnu dat se stalo RestAPI. Náš systémy pro správu dokumentů je vybaven moduly pro tvorbu pracovních Workflow a dokáže se snadno napojit na vaše stávající systémy.

KanBud002_77


FIREMNÍ PROCESY

https://www.canon.cz/software/therefore/


Požadavek na možnost práce odkudkoli

Pracovní úkoly je možné realizovat ze silného klienta, přes webové i mobilní aplikace z počítače, notebooku, mobilu, tabletu. Kancelářské vybavení se potřebě pružně přizpůsobuje, stejně jako síťové propojení a synchronizace dat souvisejících s uživatelským profilem či zpracovávaným úkolem. Naše technologie digitalizace dokumentů nabízí odpověď pro malý prostor domácího pracoviště i podnikovou kancelář, aniž byste poznali rozdíl ve výkonu.

KanBud004_78


VZDÁLENÉ PŘIPOJENÍ

https://www.canon.cz/business/solutions/document-digitisation/Moderní firemní procesy mají odstranit nepříjemné a komplikované činnosti

Algoritmy umělé inteligence doplňují inteligenci lidskou v mnoha kontextech a poměrně hladce. Jejich užitečnost a zapojení se do procesu si často ani neuvědomujme. Jde o vyhledávání dokumentů, rozeznávání textu, číslic a dat z obrázků, klasifikaci dokumentů a jejich zařazování do pracovních toků. Naše řešení pro zpracování dokumentů lze přizpůsobit na míru jednotlivci, oddělení i podniku bez programování. Včetně složení jednotlivých kroků zpracování do workflow.

KanBud008_79


AUTOMATIZACE PROCESŮ

https://www.canon.cz/business-printers-and-faxes/imagerunner-advance-dx/


Vzdálená správa a bezkontaktní ovládání

Kancelářská technika je vybavena senzory pro detekci uživatelů s RFID čipy a dalšími mechanismy bezdotykového ovládání. V našem řešení si může zaměstnanec vytisknout dokument zcela bezkontaktně. A správce systému IT mu dokáže pomoci v reálném čase, aniž by opustil své centrální pracoviště. Hardware i software umožňuje vzdálený přístup i správu.

 

 

BEZPEČNOST DAT A UŽIVATELE

https://www.canon.cz/software/uniflow/


Centrem dění bude i v budoucnosti člověk

Ačkoliv nás technologický pokrok obklopuje stále novými inovacemi, dokonalejšími softwarovými aplikacemi, výkonnou a designově dokonalou kancelářskou technikou, či roboty, v centru dění bude ještě dlouhou dobu člověk, kterému technika pomáhá zkvalitnit život. Naši uživatelé se nemusí technologii přizpůsobovat. Přizpůsobujeme se my, bez ohledu na jejich řeč/národnost, věk nebo počítačovou/mobilní gramotnost.

KanBud010_80

Přemýšlejte o pracovním prostoru budoucnosti

Technologie nám umožnily zpochybnit, zda naším pracovním prostorem musí být kancelář. Stáhněte si infografiku společnosti Canon, abyste pochopili, jak můžete nejlépe plánovat budoucnost svého pracovního prostoru.


Jak může vypadat v budoucnu vaše kancelář?

OBRAŤTE SE NA NÁS

 

Fotogalerie

Nákupní košík

0 Kč
0 položek

3Y-2016

Aktuality

Pracoviště budoucnosti

Pracoviště budoucnosti

Jak najít pracoviště budoucnosti ? - Návod pro Vás

Promo: 3 letá záruka

Promo: 3 letá záruka

Kupte si vybraný produkt z řad tiskáren a skenerů MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER a imageFORMULA v době do 30. června 2021 a díky naší tříleté propagační záruce můžete být bez obav.

 

Kopírka hledá kancelář

Kopírka hledá kancelář

První ročník projektu Kopírka hledá kancelář nabídl dobročinným organizacím možnost získat čtyři multifunkční zařízení značky Canon. Vybrány byly neziskovky, kterým dar pomůže usnadnit provoz jejich kanceláře a tím také naplňovat jejich poslání. Za projektem, který po svém prvním ročníku plánuje svou další budoucnost, stojí společnost Canon CZ a mezi jejími partnery z oblasti tiskových služeb a správy informací také Flamy Pardubice.

 

 

Zaregistrujte se a získejte 2% slevu

Každý koncový zákazník s registrací obdrží při nákupu na našem webu automaticky slevu 2% na první i další nákupy

Produktové novinky

Canon imagePROGRAF PRO-4100

Canon imagePROGRAF PRO-4100

44" (B0), grafický plotr, 12ti inkoust, včetně stolku

Canon EOS 4000D  body

Canon EOS 4000D body

18.0 Mp, 2.7" LCD, fullHD videosekvence, WiFi, bez objektivu

Canon imageRUNNER Advance DX 527i

Canon imageRUNNER Advance DX 527i

kopírka, tiskárna, barevný skener, 52 kopií/min, UFR II/PCL/PS, DADF, duplex, send fce, 10" LCD, do cca 25.000 A4/měsíc

bez tonerové kazety T03, nutno dokoupit

Canon iR Advance DX C5840i

Canon iR Advance DX C5840i

barevný A3/A4 systém - kopírka+síť. tiskárna+síť. skener, 40color/40b&w kopií/min, send funkce, SSD HDD, UFR II/PCL, DADF až 270 obr/min, do cca 30.000 A4/měsíc

cena za tělo včetně DADF (bez dalších vyobrazených příslušenství, tj. stolek, tonery ..) Se strojem nutno doobjenat sadou tonerů "58" a odbornou instalaci s dopravou.

Canon PIXMA GX6040 + 3-letá promo záruka + Cashback

Canon PIXMA GX6040 + 3-letá promo záruka + Cashback

ink. tanková tiskárna/kopírka/skener, USB/LAN/WiFi, oboustranný tisk, LCD barevný dotykový 2.7", jednostranný podavač originálů ADF na 50 listů, 1x zásobník á 250listů + 100 listů zadní podavač, 4x oddělené pigmentové tankové náplně "46", Cloud

po registraci 3-letá promo záruka

po registraci 1.000,- Kč zpět. Akce "Canon CashBack"


 

Bonus akce

© Copyright 2016, Flamy Pardubice a.s.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.